Blackberry Q10

Shitet nga: Niku 23 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje te mire.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim