Blackberry Q10

Shitet nga: rubin 15 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
BlackberryQ10 I ardhur nga amerika nje jav I perdorur me kuti dhe aksesoret Brenda plus nje kllef
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim