Blackberry Curve

Shitet nga: Xhino 15 Tet 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Blackberry Curve ne gjendje shum te mire.Kamera 3.2 megapixel dhe supporton dhe Whatsapp.Esht i bardh dhe i ardhur nga jasht.Disa muaj i perdorur. I perdorshem me cdo lloj karte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim