Blackberry Bold 9700

Shitet nga: Eno 29 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Celulari eshte ne gjendje shume te mire.
I kompletuar me gjithe aksesoret.

Kuti
CD
Manualet
4GB micro SD card
Kellef lekure origjinal me Wake Up function
Dock Station
USB kabell
Karikues

Bateria i mban 3-4 dite dhe i perdorur shume pak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim