Blackberry 9790 dhe Samsung Galaxy Fit

Shitet nga: Igell 07 Tet 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Blackberry 9790 dhe Samsung galaxy Fit te dy telefonat jane ne gjendje te mire
Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim