Blackberry 8520

Shitet nga: Rubin 25 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Tiranë
Blackberry 8520 i ardhur nga hollanda eshte pak i demtuar dhe kerkon vetem kapakun mbeshtjelles.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim