Blackberry q10 i diskutueshem ose nderrohet

Shitet nga: eno 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
blackberry esht 2 jave i perdorur e kam bler te ri ne kuti.Gjendja eshte shume e mire.Eshte shume i bukur si telefon.Telefoni ka 4g dhe eshte prodhim AMERIKAN VERIZON.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim