BLACKBERRY Q10(TE RINJ)

Shitet nga: Kristi 17 Nën 03:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

209 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
Shitet BlackBerry Q10 te ardhur nga Amerika
i zhbllokuar fabrike punon me cdo karte,te rinj ne kuti!

Ngjyra e zeze,ne kutine e vet origjinale
me te gjithe manualet dhe aksesoret e vet origjinale

Telefoni eshte shume i shpejte,kryen cdo funksion me lehtesi per shkak te 2 GB ram qe disponon
Ekrani eshte mjaft i qarte,3.1 inch Full HD,Super Amoled me tastiere QWERTY
me contrast te larte qe ben ekranin te dallohet shume mire dhe ne diell
Kamera eshte 8 MP ajo parsorja dhe 2 MP ajo mbrapa,ideale per Skype
Memorje 16 Gb,lejon karte memorje deri ne 64 GB
Sistemi i fundit ne treg BlackBerry OS 10.2.1

Detajet:Procesor Dual Core 1.5 Ghz i shoqeruar me 2 GB RAM DDR3
Kamera 8 MP perpara dhe 2 MP mbrapa,Ekrani 3.1 inch

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim