BlackBerry Z30 model I fundit

Shitet nga: kevi 25 Gsh 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Nuk duhet te humbur!!
Shes blackberry Z30 Model I fundit, (sapo Ardhur nga Kanada) me wifi 3dhe4 G, 16 G memory + 64 slot cart external. nuk ka nevoj per program extra qe te hysh ne internet.. me parametrat me te mire se iphone 5s.
Telefoni eshte blere 680 dollare dhe eshte brenda garancise.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim