BlackBerry Z10

Shitet nga: android.inc 01 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Z10 eshte i bardhe i perdoruer dhe ka disa shenja perdorimi, shoqerohet me karikuesin origjinal


Z10 - 160€

ose nderrohet me ndonje smartphone me android..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim