BlackBerry Z10 16GB, ngjyre e zeze dhe e bardhe

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
BlackBerry Z10, 16GB, ngjyre e zeze dhe e bardhe, te rinj ne kuti.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim