BlackBerry Z10

Shitet nga: aldo 06 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
shes Blackberry Z10 i zi plus kutin dhe aksesoret origjinal cel nuk ka asnje problem vetem shenja te vogla perdorimi Cmimi 220lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim