BLCBERRY 9720 TOUCHSCREEN DHE BLACBERRY CURVE 9..

Shitet nga: TANI 31 Maj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Blacberry 9720 touchscreen 2013 info http://www.gsmarena.com/blackberry_9720-5625.php Blackberry 9320 curve
http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_9320-4458.php info blacberry 9720 thjesht do nje zhbllokim qe te punoj me kart shqiptare esht i ri. SHiten ose nderrohen te 2 me nje Cel android (jellybean)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim