BLACKBERRY CYRVE 60 LEKE

Shitet nga: rezart 29 Tet 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 LEK

Komuna: Tiranë
SUPER OKAZION!!!!! Shes blackberry curve ne gjendje te mire pune ka Wi Fi kap rrjet 3G ka memorie 512 MB si tel por mund ti vendosesh edhe Card memory eshte i zhbllokuar per te gjithe numrat dhe mund te shkarkosh program te ndryshme me WI FI si whats up, viber etj. Cmimi 60 mije lek (te vjetra)..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim