BATERI E RE *ORIGJINALE* SAMSUNG GALAXY NOTE II

Shitet nga: ccc 21 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Bateri origjinale e re e paperdorur per Samsung Galaxy Note 2. Telefoni ka ardhur me dy bateri ne kuti dhe kjo eshte e paperdorur. Mund ta kontrolloni ku te doni.
CMIMI 15€.
Do te ngeleni vertet te kenaqur.Iphone 4 Iphone 5 Iphone 6 samsung galaxy s3 galaxy s4 galaxy s5 lg g2 sony htc mercedes ford bmw laptop karte card bateri hp asus dell lenovo acer huawei xiaomi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim