Apple Iphone 5 16GB Factory Unlocked

Shitet nga: Iphone 18 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje shume te mire. I zhbllokuar per te gjitha kartat dhe plotesisht funksional.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim