Apple Iphone 4 8GB Factory Unlocked

Shitet nga: Iphone 07 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje shume te mire dhe plotesisht funksionale.
Pa aksesore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim