Apple Iphone 4 16GB

Shitet nga: Gerardo 15 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte i mbajtur mire dhe i pajisur me bateri te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim