Amc Touch

Shitet nga: shpendi 07 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Okazion !!! Amc Touch !!! I Ri ,,, Eshte blere ne kuti ,,, Ne dyqanin e Amc_ ,,,, Eshte 100% Origjinal ,,,, Internet pa limit ,,,, Cdo here internetin e ka 3G ,,,, Ka dy muaj qe e kam ,,,, Nuk ka asnje gervishtje ,,, Ka dy lloj kllufa i bardhe dhe i zi ,,, Celulari esht si ne foto origjinal ,,,,, E shes me dy lloj kllufe i bardh i zi ,,, kufje ,,, Eshte teper i mire ,,, Nuk bllokohet ,,, Sistem Androidi ,,,, Cmimi i diskutueshem ,,, E shes sepse do marr iPhon 4S ,,,,,, etjj ,,,, Une ndodhem ne Diber ,,,, Nuk ka asnje lloj prb ,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim