Alcatel one.touch995

Shitet nga: niko 27 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
nderroj smartfon alkatel ONETOUCH 995 me parametra te.shkelqyer.....

E nderroj me celular Sony erikson c902 ose me c905 te jene ne gjendje te mire pune dhe funksionale

me kontaktoni ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim