Alcatel one touch hero

Shitet nga: toni 17 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Alcatel One Touch hero 8020 Model i ri .. i perdorur vetem prej 2 muajsh n gjendje optimale dhe funksionon shume mire Cmimi i diskutueshem Ngjyra e zeze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim