Alcatel one touch 991,android,

Shitet nga: Mirela 29 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
eshte celular i kompanise AMC ,dhe funksionon vetem me karte AMC por dhe mund te kthehet,ne gjendje shume te mire ,i pagervishtur apo i demtuar,si i ri ,vetem 3 muaj i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim