Alcatel one touch 5020x

Shitet nga: alcatel 11 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Shes alcatel ne gjendje si i ri ka 3G wi fi play store nuk ka as nje gervishtje eshte ngjyr e bardh shum i mirembajtur
Ram 512 Mb Memorie te brendshme 2 Gb por mund ti vendosesh edhe card memory deri ne 32 giga shkarko cdo lloj programi nga play store ka edhe dy kamera para dhe mbrapa kameren kryesore e ka 5 megapix pra mund te perdoresh edhe skypen teli eshte shum pak i perdorur as nje muaj tamam faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim