APPLE IPHONE 5s 16GB GOLD

Shitet nga: AMERICAN COMPUTER 20 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Tiranë
APPLE IPHONE 5s 16GB GOLD
- Emer/Model APPLE IPHONE 5S
- Processor Dual-core 1.3 GHz
- Ram 1 GB RAM DDR3
- Hard Disk 16GB
- Brand APPLE
- Madhesia (inch) 4.0 inches
- DISPLAY LED-backlit IPS LCD
- CAMERA 8 MP, 3264×2448 pixels
- Bateria Non-removable Li-Po 1440 mAh
CMIMI:399 EURO
https://www.facebook.com/American.computers.store.al

Na ndiq edhe edhe ti në rrjetin social facebook ! AMERICAN COMPUTER ka mbi 40,000 fansa dhe numri rritet....

ADRESA:DYQANI NR1 RRUGA MEDAR SHTYLLA NE HYRJE TE KOMUNES SE PARISIT.

DYQANI NR2 RRUGA NAIM FRASHRI PAS MOZAIKUT TE TIRANES

WEB PAGE http://american-pc.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim