AMC A3

Shitet nga: A3 19 Maj 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
shes amc a3 ne gjendje shum te mire me 2 kamera (para dhe mbrapa) ka plot programe etj ..android versioni 2.3.6 ka gps ,watsup ,viber , etj..shum i shpejte ..mban 2 dite karikim ..me te gjithe aksesoret ... klluf , karikues , fisho usb , cmimi vetem 40 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim