2 iPhone 5s ( gold dhe zi) me icloud te paster

Shitet nga: Lio 18 Dhj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sic lexohet edhe ne titull shes 2 iphone 5s njeri eshte 64gb , tjetri eshte 16gb
Te lidhur me icloud re ish pronarit , te pa raportuar te pa humbur ,
Bashke me to vijne edhe emailet qe kan qene perdor , passwordi ka humbur .
Mund te zhbllokohen edhe online per nje shume te caktuar .

Cmimi : 250 mije copa ose 50.000 leke te dy ( i padiskutuar)

Ose shiten te zhbllokuar 48000 leke copa !
Flm !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim