2 Vodafone

Shitet nga: werpr 02 Qer 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
parametrat jan:ekrani:3.2''.......ram:512MB.......processor:832MHz.....kamera3.2MP...sistemi android:3.2..........telefoni eshte ne gjendje t shkelqyer.....dhe ka dhe aplikacione t shkarkuara si facebook,instagram,whatsapp,youtube....etj......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim