2 Ipad Air 2,Gold,wifi+sim,16 gb dhe 64gb,te rinj

Shitet nga: Niku 26 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ipadet jane te rinj,te plastifikuar.

Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

Dhe ne facebook: https://www.facebook.com/pages/KOMPJ...03405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim