2 IPHONE 5

Shitet nga: ritvan mustafaj 04 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shiten 2 iphone 5 te bardhe te rinj ne kuti te sapoardhur nga amerika.
Iphonet jane te shoqeruar me te gjithe aksesoret. Jane njeri 32 giga dhe 16 giga.
250Euro secili.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim