(u shit) FALEMINDERIT merrjep.al! iPhone 3GS ..

Shitet nga: gerta 26 Maj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Cdo gje origjinale. I updatueshem deri ne ios6 me te gjitha funksionalitetet. Nuk ka nevoje as per zhbllokim e jailbreake. Eshte me ngjyre te zeze, me karte sim normale. Bateria per nje perdorues te larte mban nje dite te plote. Ruaj te gjitha fotot dhe videot pa e vrare mendjen per memorie. Ji gjithmone online me iphone 3gs, me te gjitha aplikacionet apple! Mbaj ne duar ndjesine e markes se vertete!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim