Smartphone Iphone 6 i ZI I RI

Shitet nga: M.A. 25 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

610 EUR

Komuna: Tiranë
Shes IPhone 6 i zi i ri ( pa kuti dhe aksesore )

Cel. : 0692130019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim