Shitet Nokia lumia 920 - 32 gb

Shitet nga: Saimir29 22 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Shes nokia lumia 920, i ri ,ne kuti ngjyre e bardhe.

Ekrani 4.5 inch , quad core 1.5

Telefoni mban windows 8.1 te fundit, eshte shume i shpejte dhe cilesor,telefoni eshte i ri ne kuti me te gjith aksesoret te pa hapur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim