Samsung S3 me Samsung S2

Shitet nga: Aldor 11 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderroj Samsung s3 me samsung s2 dhe me lek shtes samsungu s3 esht ne gjendje shum te mire po ashtu kerkoj te jet dhe s2 ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim