NOKIA N8-00 Cam.12Megapixel,dhe SAMSUNG GT-18190

Shitet nga: Mico 20 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Smartphoni Nokia ne gjendje perfekte .Prodhim orgjinal se bashku me kutine e tij plus instruksinet dhe aksesore. Software version date 28.07.2012
Ne rast marrveshje mund te nderrohet me Sony xperia dhe jepet bashke me Nokia edhe nje telefon Samsung mini S3 GT-18190 clone i produktit orgjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim