Lenovo S960 gold

Shitet nga: eni 30 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Tiranë
Lenovo S960 gold te gjitha kufje karikues laps celulari bashke me kutin origjinale dhe aksesoret perkates
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim