Iphone 5 i zi 16 GB gjendje perfekte !

Shitet nga: Iphone 30 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Apple Iphone 5 i zi. I zhbllokuar me cdo lloj karte,Factory Unlocked
Memorje 16 GB me version te sistemit me te fundit 8.1!
Karikues dhe fish origjinale.
Telefoni eshte ne gjendje perfekte me xham mbrojtes qe ska asnje mundesi per gervishtje dhe thyerje !

Per me teper detaje:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim