Iphone 5 Black I Sapo Ardhur Nga Amerika

Shitet nga: Iphone 16 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 5 16GB Black . Ka 2 Jave qe ka ardhur dhe eshte perdorur me mrojtes , ka ardhur nga Amerika Eshte hequr nga kutia per ti ven Cover dhe qese Mbrojtese . Nuk ka as dhe me te voglen gervishtje . Ne Kuti me Kufjet e pahapura Origjinale dhe karikuesin . Shihet qart gjendja nga fotot pasi eshte 2 Jav iperdorur ..

- Fotot Jane Origjinale Te Telefonit -

Mund te me kontaktoni ne 0682413699 ose me poshte ne email .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim