Iphone 5 64GB white Factory Unlocked

Shitet nga: emiljano 23 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5 64GB... White color... factory unlocked 48000 lek ios 8.1.1 hap cdo karte ne cdo vend te botes....
ne gjendje perfekte i perdorur shume pak vjen me kutine dhe aksesoret e vete kufje,karikus..
i ardhur nga amerika.... ose mund te nderrohet me samsung s5...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim