Iphone 4s 16gb,i zi,shitet ose nderrohet

Shitet nga: Niku 09 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim