IPhone 4

Shitet nga: Tiku 11 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 4 gjendje perfekte , pa asnje te gervishur , ose ndrrohet me 1 galaxyS3 , ne gjendje te mir sikur iphone
Iphone ka 2 kasa mbrojtese dhe karikusin origjinal te perfshir ne cmimin e fundit 200 mi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim