Blackberry curve

Shitet nga: blackberry 24 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes blackberry curve ne gjendje te mire pune ka Wi Fi kap rrjet 3G ka memorie 512 MB si tel por mund ti vendosesh edhe Card memory eshte i zhbllokuar per te gjithe numrat dhe mund te shkarkosh program te ndryshme me WI FI si whats up, viber etj. Telefoni vjen me karikus dhe kufje. Cmimi 50 euro pak i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim