!!!!!!!!----OFERTE HTC 8s----!!!!!!!!!!

Shitet nga: kledi 16 Nën 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet htc 8S orgjinal
Eshte bler i ri ne dyqan dhe ska asnje gerrvishtje si telefon
I ka te gjitha programet e fundit
Telefoni eshte ky ne foto
Cmimi eshte 140mij
asnje pazar tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim