Telefoni e brendshme me 12 kanale dhe 3 Insio Do..

Shitet nga: Pureness-Art 15 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Telefoni e brendshme me 12 kanale dhe 3 Insio Domino 3.12

E pershtatshme per Hotele dhe Zyra.
Shume efektive dhe cmimi perfshin instalimin dhe 2 Telefona analoge.

Cmimi 35.000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim