Wireless IP Camera CMOS Night View WIFI 10 LED (..

Shitet nga: A Store 24 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Wireless IP Camera CMOS Night View WIFI 10 LED

LEHTESISHT E MONITORUESHME NGA CDO TABLET,PC APO SMARTPHONE, ME PAMJE SHUME TE PASTER DHE NIGHT VISION PER NATEN I CILI NDIZET AUTOMATIKISHT, DHE E KOMANDUESHME NGA TABLET/PC/SMARTPHONE PER LEVIZJEN E SAJ NE CDO POZICION

(Sapo mberitur sasi e limituar.)

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim