VIDEO CAMERA SONY

Shitet nga: ilir 16 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
SHITET CAMERA SONY ME KASETE 8 mm ,handy camera vision ,nightshoot 0 lux ,ccd sensor,madin japan ,fabrique in japan ,optical zoom 18 x, Ne gjendje shume te mire pune me monitor dhe gyp (okulare) , arsyja perse dua ta shes eshte se kam shume .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim