Sistem Alarmi Wireless me 6 zona mubulimi Shpi,..

Shitet nga: DNservice 09 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
1 .Alarm i avancuar qe qe mbeshtet ne komunikim me celular dergon sms apo formimin e numrit tuaj
 
2 .3 mbrojtje dyersh dritaresh dhe 3 zona wireless dhomash;

 3 Ekran LCD. me perdorim te lehte
 
4 Dergon SMS shpejtë kur energjiae AC humb dhe kthehet

 5  Ben thirje dalse automatikish dhe mundesi per vendosjen e 5 numrave per tu lajmeruar
  me SMS apo Thirje

6 Perdoruesit mund të bëjne thirrje duke përdorur tastierën në panel alarmi, ashtu si një telefon;
 
7 Mundesi per te shtuar zona te tjera mbulimi

8 Sistemi ka Bateri te brendshme te karikueshme

9 Sistemi ka dhe shume opsione te tjera

10 Sistemi alarmit eshte ne Përputhje me standardet e sigurisë nderkombetare


Adresa : TIRANE, TEK KRYQEZIMI I RRUGES KONFERENCA E PEZES ME RRUGEN 3 DESHMORET
(prane ish spitalit Turk)
Nr cel :0696553311
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim