SISTEM KAMERASH

Shitet nga: ANDA PC STORE 28 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
4 KAMERA 700 TVL + DVR 4 CH + HDD 500 GB = +60 000 LEK .TELEFONONI NE NR E TELEFONIT 0682008880 OSE NA VIZITONI NE ADRESEN : bulevardi blu , 20 m mbi rrethrrotullimin e bathores , tek pallati ngjyre gri , kati 2-te.
ANDA PC STORE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim