Proximity card

Shitet nga: kappa 22 Krr 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes 150 cope
Karta Proximity,

Karta me chip te brendeshem qe perdoren per dyer hoteli - garazhi - porta automatike- parking- dyer me kod- sisteme hyrje dalje. etj etj


4 € Copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim