Ofrojme kamera sigurie dhe sisteme alarmi

Shitet nga: anda security 28 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
ofrojme sisteme kamerash te ndryshme . per ambjent te brendshem per ambjent te jashtem , per shtepi , zyra , lokale , dyqane , magazina etj .nese mendoni te blini kamera sigurie ju keshillojme qe perpara te na kontaktoni ne nr e telefonit 068 200 888 0 pasi vendosja e kamerave te sigurise apo sistemeve te alarmit duhet patjeter qe te behet nga nje person i cili merret me kete pune pasi ai mund tju keshilloje llojon dhe cilesine e kamerave qe do tju duhen ju .ne ofrojme , konsulence , shitje , montim . dmth . ju na kontaktoni dhe ne ju sugjerojme se cilat kamera jane te pershtatshme per ambjentin tuaj dhe pasi te biem dakord per cmimin brenda 24 oreve vazhdojme montimin e sistemit .


kontaktoni ne nr e telefonit : 068 200 8880 e-mail: anda-group-al@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim