Kamera vezhgimi per te gjithe ambjentet

Shitet nga: Security cameras shop 18 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Dvr 4 kanale D1
4 kamera 700 tvl
Hard disk 500 GB ruan regjistrimet deri ne 25 dite.
perfshin edhe instalimin ne Tirane
https://www.facebook.com/pages/Security-Cameras-Shop/1481513115449340?fref=ts
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim